Przeciekaniem przez palce znaczony czas… zbyt krótko będę tutaj, by tak.

Myślę, że bardzo szybko mogłabym się przyzwyczaić do tego, że jesteś. Na każdy dzień. Do tego uczucia jakie się czuje w bliskości głowy położonej Ci na piersi i w słuchaniu rytmu zamknietego wewnątrz Ciebie szeptem słów komórek krwi. Przywykłabym do poranków w bliskości Twojego ciepła tuż na wyciągnięcie dłoni… które w nocy, gdy odwracałabym się na bok natychmiast przyciągałyby mnie do siebie zagarniając. I czułabym się wtedy tak bardzo na miejscu właściwym. Przynależnością do Ciebie.

A tak. Nieobce mi zupełnie to uczucie, potrzeba taka, by nie być bezpańską. Ale czuć się Twoją. Zupełnie bez protestu. Złożyłabym Ci siebie całą na tej tacy. I byłabym. Twoja. Każdego dziś. Blisko jak to możliwe tylko. W domu stworzonym ze ścian Twoich ramion dla mnie.

Wywrócić do góry nogami wszystko. Przekopać… i nie zwracając uwagi na nic pozwolić sobie na …  czy tak mogę? Rozpalić Ci życie i patrzeć jak ogień pochłania mimo lodu jaki jest wokół… bo taką mam właśnie naturę. Kobiety. I zagarnę bez reszty wszystko co mi dasz.

Mogłabym przyzwyczaić się do tego. Szybko bardzo. Wiesz o tym?

 

Wiliam Oxer – The Question (www.william-oxer.com)

Znalezione obrazy dla zapytania the question william oxer